Reference Maxi Rentals

Důležité informaceOdběr novinek

Pronajměte si od nás dům na Floridě za nejlepší ceny v ČR a zažijte neopakovatelnou dovolenou v USA na Floridě s komfortem vlastního domu. Cena pronájmu celého domu nebo vily již od 86 USD na den se vším příslušenstvím ! Naše nabídka pronájmů neustále narůstá každým dnem a vybere si zde opravdu každý... Od nenáročného po nejnáročnější zákazníky. Cena je vždy za celou vilu nebo apartmán !

775 992 429

Reference našich zákazníků

Děkujeme Vám za důvěru

Vybrali jsme některé reakce našich zákazníků na naše služby, aby jste si mohli udělat představu v čem jsou naše služby kvalitní a také proto, že nám na názorech našich zákazníků skutečně záleží a rádi je zveřejníme. Níže uvádíme pouze střípek z roku 2016.

Dovolenou na Floridě s námi prožívají populární osobnosti jako jsou zpěváci, filmový i divadelní herci, lékaři, ale také mnoho sportovních skupin jako jsou české týmy hokejistů, basketbalistů, golfistů, tenistů a stovky dalších sportovců, kteří za nízké ceny trénují na Floridě.


reference_06.png, 3,8kB
Kovaříková J.
Brno - venkov

Dobrý den, je to asi týden co jsme se vrátili z dovolené v Orlandu. Chtěla bych touto cestou poděkovat Maxi Rentals za perfektní výběr domu a služby s ním spojené. I přes naši malou obavu jak bude za oceánem naše dovolená probíhat, jsme byli velmi mile překvapeni. Lidi ve státech jsou velice příjemní, vstřícní a ochotní. Současně bychom Vám velice rádi poděkovali za perfektní servis počínaje odletem a konče příletem domů. Je tomu 3 dny zpět a ihned jsem veškeré reference předala našim přátelům, takže počítejte, že Vašich domů a servisu 100% využijí.

Děkujeme moc, hezký den přejí Kovaříkovi

Junioři hokej
Praha

Hezký den,

Touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za vstřícné jednání při zařizování našeho soustředění na Floridě. V minulosti jsme byli na Floridě ubytováni v hotelu Holiday Inn a při našem počtu 32 lidí nás cena ubytování vycházela na 64 dolarů za osobu. Letos s Vámi jsme platili cenu 33 dolarů na osobu a navíc jsme měli 2 obrovské domy pro 20 a 15 lidí s veškerým komfortem a luxusem. Všichni hráči Vám děkují, jelikož toto soustředění bylo absolutně nejlepší za posledních 5 let co létáme na Floridu trénovat a ještě za poloviční cenu, kterou jsme v minulosti platili. Děkujeme tedy jako celek a těšíme se na rok 2016 opět s Vámi.

Janoušková
Olomouc

Zdravím Vás, rádi bychom Vám poděkovali za skvěle organizovanou a příjemně prožitou dovolenou na Floridě. Současně bychom rádi poděkovali Vašim operátorům za vysokou trpělivost při zařizování a hledání ideálního ubytování na Floridě. Moc jsme si dovolenou užili a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Ještě jednou za vše děkuji Janoušková

Kolektiv
Praha

Letos jsme se vypravili opět na Floridu, ale poprvé se společností Maxi Rentals.

Nyní jsme byli ubytováni v luxusním domě a divte se bylo to levnější než všechny ty hotely co jsme byli ubytováni před tím. Úžasná dovolená s perfektním autem a ještě jsme ušetřili peníze. Díky za rady a tipy.

Příště jedině s Vámi.

Lucka a spol.
Plzeň

Velké díky společnosti za nezapomenutelné zážitky za oceánem. Vše bylo absolutně super od ubytování přes příjezd domů. Všem doporučujeme navštívit Sea World je to skutečně nezapomenutelné, hlavně představení "Believe". Kosatky jsou prostě úžasné :-) Papkali jsme v Ponderose a kuřecí křidélka v Buffalo Wing, wau to byla mňamka. Lidičky, pokud chcete letět na Floridu za super penízky a ještě k tomu zažít skutečné nádherné zážitky, tak pak jedině s týmem těchto lidiček. Jsou to profíci každým coulem a doufám si tvrdit, že o Floridě toho ví tolik, že jsem se s tímto v cestovkách ještě nesetkala. Mějte se moc, moc fajn a na přes rok se těším.

Ahojky a díky Jarda, Míla, Věra a Lucka

Válkovi
Mělník

Vážená společnosti, chtěli bychom Vám s manželkou poděkovat za krásnou a příjemnou dovolenou na Floridě. Takový přístup, jaký jste nám věnovali jsme ještě nikde nezažili. Též bychom chtěli poděkovat vašim průvodcům, kteří se o nás po celou dobu báječně starali.

Důchodci z Mělníka, Květa a Josef Válkovi

Novákovi
Mariánské Lázně

Rádi bychom poděkovali za úžasný zájezd na Floridě a velký dík za služby, které nám byly poskytnuty. Jsme velice spokojeni a v každém případě budeme registrovat další nové informace a nabídky na rok 2016.

S pozdravem Novákovi

Cestujte Levněji!
Výběr z nejširší nabídky více jak 800 leteckých společností na jednom místě, včetně nízkonákladových dopravců. Nejlevnější letenky na trhu.

Poznejte Okolí!
Florida je nejnavštěvovanějsí místo na světě. Ročně Floridu navštíví až 60 miliónů lidí z celého světa. Doporučujeme Orlando, Miami, Tampa

Půjčte si auto!
S pronájmem vily na Floridě nabízíme automaticky možnost pronájmu vozidel přímo na letišti. Hertz, Budget, Dollar.

www.maxi-rentals.cz

©2009 Design: Petr Barák
Tvorba webu: ananas.cz

©2009 - 2018 www.maxi-rentals.cz, Všechna práva vyhrazena
Provozuje Maxi Travel s.r.o. - cestovní agentura
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3


Partnerské Weby: Informace o Floridě | Florida | Zábava na Floridě | Letenky na Floridu | Golf Florida | Florida Panthers | Orlando Magic | Sea World | Walt Disney World | Space Center | Počasí na Floridě | Maxi Letenky | Lázne Piešťany | Hotel Kosice | Liečebné pobyty | Seniorské pobyty | Wellness pobyty | Ubytovanie Chorvatsko |
TOPlist