Důležité informace o Maxi Rentals

Důležité informaceOdběr novinek

Pronajměte si od nás dům na Floridě za nejlepší ceny v ČR a zažijte neopakovatelnou dovolenou v USA na Floridě s komfortem vlastního domu. Cena pronájmu celého domu nebo vily již od 86 USD na den se vším příslušenstvím ! Naše nabídka pronájmů neustále narůstá každým dnem a vybere si zde opravdu každý... Od nenáročného po nejnáročnější zákazníky. Cena je vždy za celou vilu nebo apartmán !

775 992 429

Důležité informace

Pojištění

Cestovní pojištění je neodmyslitelnou součástí cest do zahraničí. V České republice je základní zdravotní péče hrazena zdravotní pojišťovnou, ale v zahraničí byste si ji bez cestovního pojištění museli hradit sami.

Základem cestovního pojištění je úhrada léčebných výloh v případě, že v zahraničí onemocníte nebo utrpíte úraz. Z tohoto pojištění za vás pojišťovna uhradí náklady za ošetření, hospitalizaci, léčení, výlohy na léky, nezbytné převozy apod. Součástí pojištění zpravidla bývá i repatriace či převoz tělesných ostatků v případě úmrtí pojištěnce. Některé pojišťovny nabízejí i úhradu nákladů na přivolání a pobyt opatrovníka - blízké osoby. Cestovní pojištění lze rozšířit na úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění ztráty a zpoždění zavazadel, pojištění storna.

Limity pojištění, ceny, podmínky a druhy

Jaké jsou limity plnění?
Každá pojišťovna má stanoveny maximální limity pojistného plnění. Znamená to, že pokud náklady na vaši léčbu přesáhnou limit pojištění, musíte částku navíc uhradit ze svého. Zpravidla si můžete vybrat i z několika limitů plnění. Platí však, že čím větší limit, tím dražší pojistné.

Víte kolik stojí zdravotní služby v zahraničí?
Zlomenina nohy v USA, ambulantní prohlídka, malá operace, 2 dny hospitalizace - 400 000 Kč, mozková mrtvice v USA, 15 dní na JIP - 1 500 000 Kč.

Na jak dlouho se lze pojistit?
Pojistit se lze na libovolnou dobu od jednoho dne do jednoho roku. Pokud se chystáte do zahraničí na dlouhodobý pobyt a zaplatili jste si cestovní pojištění, můžete se na příslušnou dobu odhlásit u tuzemské zdravotní pojišťovny a ušetřit tak za jinak povinné zdravotní pojistné. Vždy však musíte předložit potvrzení o cestovním pojištění. Dlouhodobí pobyt se myslí, že zůstanete mimo území ČR minimálně 6 měsíců.

Jaké jsou druhy cestovního pojištění?
Existuje několik druhů zdravotního pojištění. Jedná se zejména o turistické, služební a sportovní pojištění. Liší se v šíři poskytovaného pojistného plnění - pokud například máte turistické cestovní pojištění a stane se vám pracovní úraz (byť v ilegálním zaměstnání) odmítne pojišťovna proplacení nákladů za léčení. Pojišťovnu nepodceňujte, obvykle má propracované a osvědčené postupy jak původ úrazu zjistit.

K čemu slouží asistenční služba?
Asistenční služba vám pomůže v nouzové situaci s vyhledáním a převozem do vhodného zdravotního zařízení, poskytne platební garance léčby, zajistí potřebné léky, vyslání opatrovníka apod. V případě okradení služba zajistí zaslání potřebné finanční částky a pomůže s vyřízením náhradních cestovních dokladů.

Mám pojištění s platební kartou. Musím se pojistit?
K vybraným druhům platebních karet nabízí banky cestovní pojištění a to zdarma nebo za mírný příplatek. Pojištění spojené s platebními kartami však nebývá to nejlepší - má nízké limity a časté výjimky z pojištění. Je proto vhodné spíše pro krátkodobé cesty do okolních států. Toto neplatí pro zlaté karty a karty společností Diners Club a American Express, se kterými je spojena velice dobrá pojistná ochrana.

Spolupracujeme jedině s nejlepšími a tou je Evropská pojištovna

Cestujte Levněji!
Výběr z nejširší nabídky více jak 800 leteckých společností na jednom místě, včetně nízkonákladových dopravců. Nejlevnější letenky na trhu.

Poznejte Okolí!
Florida je nejnavštěvovanějsí místo na světě. Ročně Floridu navštíví až 60 miliónů lidí z celého světa. Doporučujeme Orlando, Miami, Tampa

Půjčte si auto!
S pronájmem vily na Floridě nabízíme automaticky možnost pronájmu vozidel přímo na letišti. Hertz, Budget, Dollar.

www.maxi-rentals.cz

©2009 Design: Petr Barák
Tvorba webu: ananas.cz

©2009 - 2018 www.maxi-rentals.cz, Všechna práva vyhrazena
Provozuje Maxi Travel s.r.o. - cestovní agentura
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3


Partnerské Weby: Informace o Floridě | Florida | Zábava na Floridě | Letenky na Floridu | Golf Florida | Florida Panthers | Orlando Magic | Sea World | Walt Disney World | Space Center | Počasí na Floridě | Maxi Letenky | Lázne Piešťany | Hotel Kosice | Liečebné pobyty | Seniorské pobyty | Wellness pobyty | Ubytovanie Chorvatsko |
TOPlist